Oprava plochej strechy

 

Táto stránka patrí hlavne veľkým firmám, firemným parkom a majiteľom veľkých výrobných hál. Zbavte sa starosti o hydroizolácie na vašich strechách a využite ich potenciál v značnú finančnú úsporu.  

 

V lete roku 2019 nás oslovila na spoluprácu veľká, nadnárodná spoločnosť, na  výrobu fotovoltaických elektrární. Na Slovensku spúšťajú pilotný projekt na dlhodobý prenájom striech veľkých výrobných hál.

Nie len že vám výrazne pomôžu s dlhoročnou starostlivosťou o hydroizolácie na vašich strechách ale ešte vám budú dodávať aj čistú a ekologickú elektrickú energiu priamo do vašej výroby.    

     

Ak máte záujem o bližšie informácie

 

- napíšte nám -

Sme  tu  pre  vás  aj  v týchto  pohnutých časoch. 

Dôležité upozornenie o zmene v našej mail adrese - z dôvodu ukončenia služieb elektronickej pošty u  TELEKOM.SK,  skončila sa k 1. 1. 2021,  po viac ako 20 rokoch,  platnosť našej staručkej adresy na elektronickú poštu   -  novoizol@stonline.sk     

Ďalej preberie našu hlavnú elektronickú poštu adresa  -  novoizol@gmail.com

  • Facebook - novoizol
  • Twitter - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle
  • Tumblr - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Poteší nás 

   - napíšte nám -

Zanechajte nám telefón, mail, lokalitu /adresu/ stavby, odhadovanú plochu strechy a stručný popis vášho zadania na opravu, prípadného zateplenia. Popíšte nám stručne aj terajší materiál, ktorý tvorí súčasnú hornú vrstvu vašej strechy.