top of page

Cena strechy

Tieto ceny sú len orientačné - každá hydroizolácia  strechy od nás je nacenená individuálne a priamo na mieru, k najvyššej spokojnosti zákazníka. Postačí ak nám dole stručne popíšete vašu predstavu a my vám radi vypracujeme ponuku /zvyčajne do hodiny/.  Pri novostavbe do 24 hodín a samozrejme zdarma

Samotná cena napríklad u jednovrstvového systému sa pohybuje u nás v rozmedzí od 15 eur/m2 do 30 eur/m2. Cenu ovplyvňuje veľa premenných - napríklad plocha, typ strechy, lokalita, druhotné účely hydroizolácie, /aj či ste platcami DPH /. . .     

Najpoužívanejší systém opravy strechy

     Oprava plochej strechy 

Hydroizolácia

 plochej strechy 

- cena -

Nový plášť opravy rovnej strechy, tvorený jednovrstvovým systémom DEKTRADE, NOVAGLASS, NORDBITUMI, LARIBIT, COPERNIT, ICOPAL...  (plastoelastomerické vysoko kvalitné modifikované pásy s nosnou rohožou z tkaného polyesterového vlákna, na povrchu tvorený bridlicovým posypom).

 

Cena: od 15,00 EUR/m2 až do 30,00 EUR/m2

Záruka: 13 -15 rokov

Nový plášť opravy rovnej strechy, tvorený dvojvrstvovým systémom DEKTRADE, NOVAGLASS, NORDBITUMI, LARIBIT, COPERNIT, ICOPAL...  (plastoelastomerické vysokokvalitné modifikované pásy s nosnou rohožou z tkaného polyesterového rúna, na povrchu tvorený bridlicovým posypom).


 Cena: od 30,00 EUR/m2
 Záruka: 13 -15 rokov 

 

Nový plášť opravy rovnej strechy, tvorený jednovrstvovým systémom DEKTRADE, NOVAGLASS, NORDBITUMI, LARIBIT, COPERNIT, ICOPAL...  so zateplením polystyrénom o hrúbke od 100 mm, /150mm,200mm,300mm+/ 

 (plastoelastomerické vysokokvalitné modifikované pásy s nosnou rohožou z tkaného polyesterového rúna, na povrchu tvorený bridlicovým posypom).

 Cena: od 35,00 EUR/m2

 Záruka: 13 -15 rokov 

 

Nový plášť novostavby tvorený dvojvrstvovým systémom DEKTRADE, NOVAGLASS, NORDBITUMI, LARIBIT, COPERNIT, ICOPAL...  so zateplením polystyrénom o hrúbke od 100 mm /150mm,200mm,300mm +/  plus parozábrana

 (plastoelastomerické vysokokvalitné modifikované pásy s nosnou rohožou z tkaného polyesterového rúna, na povrchu tvorený bridlicovým posypom).


 Cena: od 45,00 EUR/m2
 Záruka: 13 -15 rokov 

 

Kompletná generálna oprava strechy - strhnutie starých hydroizolačných vrstiev s aplikovaním nového plášťa tvoreného dvojvrstvovým systémom DEKTRADE, NOVAGLASS, NORDBITUMI, LARIBIT, COPERNIT, ICOPAL...
(plastoelastomerické vysokokvalitné modifikované pásy s nosnou rohožou z tkaného polyesterového vlákna, na povrchu tvorené bridlicovým posypom).


 Cena: od 50,00 EUR/m2
 Záruka: 13 -15 rokov

 

oprava plochej strechy cena

Oslovili vás naše nízke ceny

a najvyššie záruky na trhu?

 

Napíšte nám v online chate /v pravo dole/, prípadne v sekcií ,,napíšte nám".   

Môžete nám poslať mail alebo nám rovno zavolajte  a my vám radi vypracujeme bezplatnú, nezáväznú cenovú ponuku. 

 

Pozor - ceny sa rapídne menia aj podľa veľkosti plochy strechy - čím väčšia strecha - tým nižšia cena za 1 m2 a čím menšia plocha - tým sa cena na 1 m2 zvyšuje.

 

Tešíme sa na možnú spoluprácu.  

bottom of page