top of page

Zatekanie strechy a oprava zatekajúcej strechy

 

 

Ak máte staršiu plochú strechu a zateká vám cez ňu do interiéru, pravdepodobne je pokrytá ešte starými lepenkami /ipou/ prípadne s asfaltovými nátermi. Tieto materiály boli v minulosti veľmi často používané, napriek tomu, že neboli dostatočne kvalitné.

 

 Ak ste tak ešte neurobili, nahraďte tieto materiály kvalitnými modifikovanými asfaltovými pásmi a zverte opravu vašej strechy odborníkom s dlhoročnými skúsenosťami a overenými recenziami od zákazníkov. Denne nám volajú sklamaní zákazníci ktorí použili na opravu zatekania strechy tekuté gumoasfaltové nátery a po krátkom čase im strecha tečie veselo ďalej. Nedajte sa nachytať týmito ,,zázračnými“ prípravkami. Oprava zatekajúcej strechy lepenkou je desaťročiami  overená náprava vašich problémov. Žiadny náter neprenesie rôzne dilatovanie podkladov a zmrazovacie cykly. Na to funguje rokmi overená súhra kvalitných materiálov a skúsených realizátorov.  Zatekanie strechy a jej oprava si vyžaduje posúdenie  a realizáciu od profesionálov.  Oprava zatekajúcej strechy je špecifická stavebná činnosť ktorá jednoznačne vyžaduje mnohoročnú prax a skúsenosti od realizátorskej firmy.  

 

Skúste investovať 3 minútky - napíšte nám a my vám radi vypracujeme hrubú ponuku zdarma. Riskujete iba že dostanete práve tú  najlepšiu ponuku.    

 

 

Za nás – zverte  zatekanie strechy a opravu zatekajúcej strechy  odborníkom. Nebojte sa investovať pár minút a prejdite si históriu firmy, ktorá sa uchádza o vašu opravu. Prejdite si údaje – koľko rokov sú na trhu, prezrite si referencie – realizované práce a hodne vám napovie aj pomer a počet recenzii /v google vyhľadávači po zadaní názvu firmy/..
bottom of page