• Facebook - novoizol
  • Twitter - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle
  • Tumblr - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Poteší nás 

© 2023 by O.P Real Estate Agancy. Proudly created with Wix.com.

   - napíšte nám -

Zanechajte nám telefón, e-mail, lokalitu stavby, odhadovanú plochu strechy a stručný popis vášho zadania na opravu, prípadného zateplenia . Popíšte nám stručne aj terajší materiál, ktorý tvorí súčasnú hornú vrstvu vašej strechy.

Prečo práve strechu od novoizol?

 

Dajte nám prvotnú šancu na vypracovanie bezplatnej cenovej ponuky. Riskujete len to že vám navrhneme práve ten najlepší pomer ceny k  najdlhšej záruke!  

Firma dlhodobo nezaznamenala oprávnenú reklamáciu na použitý materiál a prevedené práce.

 

V každoročnom prieskume trhu máme najlepší pomer ceny za 1 m2 k záručnej dobe.

Firma pracuje iba s kvalitnými materiálmi overených, renomovaných firiem. A aj vďaka tomu a na základe vlastných, dlhoročných skúseností s nimi, -

 

- poskytujeme na našom trhu, najvyššie predĺženú záruku a to nie len na práce ale !!! Aj na materiál !!! A to až do 15 rokov. 

/Pri strechách zdarma aj 20 ročný servis/

Pri čom odhadovaná životnosť hydroizolácie striech po našej renovácií je nad 40 rokov.

 

V práci na strechách platí asi najviac zo všetkých stavebných remesiel známe pravidlo o kvalite na základe skúseností samotných majstrov. A u nás pracujú na realizačných pozíciach výlučne majstri s 10 a viac ročnou praxou.  

Naši zamestnanci využívajú školenie v odbore u nás aj v zahraničí.

 

Používame široký výber farieb a možností /firemné nápisy vytvorené priamo z materiálu/. 

Naše návrhy sa snažíme vypracovať ihneď, prípadne do 24 hodín. A to aj vtedy, ak sa na nás obrátite mimo bežnej pracovnej doby - fungujeme prakticky nonstop a po celej našej krásnej vlasti. 

Firma NOVOIZOL poskytuje rôzne zľavy pri väčších plochách (nad 1000 m2), pri opakovanej spolupráci a pri mnoho iných príležitostiach. 

 

 

Možnosť platby aj bez DPH -20% - výhodné pre súkromné osoby - rodinné domy, garáže, pre malé bytové družstvá a malé firmy.