top of page

Priame skúsenosti našich zákazníkov hovoria za nás 

- prezrite si ich tu -

Prečo práve strechu od novoizol?

 

Dajte nám prvotnú šancu na vypracovanie bezplatnej cenovej ponuky. Riskujete len to že vám navrhneme práve ten najlepší pomer ceny k  najdlhšej záruke!  

Firma dlhodobo nezaznamenala oprávnenú reklamáciu na použitý materiál a prevedené práce.

 

 

Výborný pomer ceny za 1 m2 k záručnej dobe.

 

Firma pracuje iba s kvalitnými materiálmi overených, renomovaných firiem. A aj vďaka tomu a na základe vlastných, dlhoročných skúseností s nimi, -

 

 

- poskytujeme na našom trhu, najvyššie predĺženú záruku a to nie len na práce ale !!! Aj na materiál !!! A to až do 15 rokov. 

/Pri strechách zdarma aj 20 ročný servis/

Pri čom odhadovaná životnosť hydroizolácie striech po našej renovácií je nad 40 rokov.

 

V práci na strechách platí asi najviac zo všetkých stavebných remesiel známe pravidlo o kvalite na základe skúseností samotných majstrov. A u nás pracujú na realizačných pozíciach výlučne majstri s 10 a viac ročnou praxou.  

Naši zamestnanci využívajú školenie v odbore u nás aj v zahraničí.

 

Používame široký výber farieb a možností /firemné nápisy vytvorené priamo z materiálu/. 

Naše návrhy sa snažíme vypracovať ihneď, prípadne do 24 hodín. A to aj vtedy, ak sa na nás obrátite mimo bežnej pracovnej doby - fungujeme prakticky nonstop a po celej našej krásnej vlasti. 

Firma NOVOIZOL poskytuje rôzne zľavy pri väčších plochách (nad 1000 m2), pri opakovanej spolupráci a pri mnoho iných príležitostiach. 

 

 

Možnosť naceniť aj bez DPH -20% - výhodné pre súkromné osoby - rodinné domy, garáže, pre malé bytové družstvá a malé firmy. 

bottom of page